Opinie

„Warsztaty „Męskim okiem” mogę tylko gorąco POLECIĆ. To miejsce dla Mężczyzn, którzy gdzieś na chwile znaleźli się w pokoju i zgasło światło. Zapewniam Was, Grzegorz je zapali, co więcej wrócicie z zapasem żarówek!! Grzegorz, jeszcze raz Wielkie Dzięki!”

Darek„Rozwijający warsztat, życiowe doświadczenie, siła, którą otrzymujesz ale i dajesz w grupie, możliwość wygadania się bez obawy, że zostaniesz oceniony, przyjaźnie i oczywiście profesjonalny prowadzący, któremu ufasz. Dzięki Grzesiu :)”

 

Wojciech

 
 
„Warsztat Męskim Okiem był bardzo intensywnym, skoncentrowanym na praktyce i działaniu doświadczeniem. Przez weekend przepracowaliśmy kilkanaście godzin różnego rodzaju ćwiczeń. Warsztat w mojej opinii jest dobrym bodźcem do zmian w swoim życiu, doświadczeniem wsparcia oraz miejscem do swobodnego otwarcia się na innych ludzi. Na warsztacie udało mi sie sprecyzować kierunek swojego rozwoju oraz utwierdziłem się w pewnych wartościach, którymi się kieruję.” 

 

Darek„Panowie, w końcu coś naprawdę dla NAS, facetów! Polecam!”

 

Artur

 
 
„Z całego serca chciałbym polecić warsztaty, które odbywają się w Zawoi z Grzegorzem Żabińskim. Są to bezsprzecznie najlepiej zainwestowane godziny przeze mnie w celu swojego rozwoju, oraz rozwiązania ciężkich spraw z przeszłości. Grzegorz jest wspaniałym człowiekiem, przy którym czułem się tam bardzo bezpiecznie i komfortowo.” 

 

Filip

 
 
„To był naprawdę dobry czas! Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Takie chwile pamięta się do końca życia 🙂” 

 

Marcin

 
 
„Szczerze polecam udział w warsztatach. Dobry, intensywnie przeżyty czas i cała masa energii, uczuć, myśli…Dziękuję wszystkim, z którymi było mi dane to przeżyć!” 

 

Adam

„Faceci, mężczyźni, chłopy….warsztaty Męskim Okiem sprawiły że bycie w męskim towarzystwie nabrało zupełnie innego znaczenia oczywiście pozytywnie i polecam każdemu facetowi chociaż raz uczestnictwo w warsztatach Męskim Okiem, jest moc, jest pozytywna energia, jest męska przyjaźń i zrozumienie!!!!! POLECAM SERDECZNIE!!!!”

Karol

„Warsztaty dla mężczyzn kusiły mnie już od dawna i w czerwcowej edycji odważyłem się wziąć udział. Nie zawiodłem się. Spędzony czas w otoczeniu wyłącznie mężczyzn w różnym wieku z różnymi doświadczeniami oraz ich wymiana pod uważnym okiem Grzegorza wniosły w życie powiew świeżości. Śmiało mogę polecić a doświadczenie jest nie do opisania.”

Maciej

„Warsztaty okazały się absolutnie unikalnym doświadczeniem, dla mnie bardzo osobiście cennym i ważnym. 48 godzin – rozpoczęliśmy w piątek spotkaniem nieznajomych sobie facetów, a kończyliśmy w niedziele zżytą grupą, w atmosferze braterstwa, więzi i wzajemnego rozumienia. Intensywna praca na tak wielu poziomach, kierunkowana i prowadzona przez Grzegorza dała mi ogromny zasób zarówno wiedzy o sobie, bezcennej wiary w dalsze zmiany, jak i prawdziwej siły do działania. Szczerze warto! Jeszcze raz ogromne podziękowania dla wszystkich obecnych!”

Szymon

„Wyjątkowy czas wymiany męskiej energii. Dzielenia się swoimi doświadczeniami i problemami z grupą mężczyzn. Wzajemnego wsparcia. Czasu dla samego siebie. pracowania nad ważnymi dla siebie tematami. osiągania ich ewolucji. Pod uważnym i mądrym okiem Grzegorza. Intensywny warsztat, który inspiruje, rozwija i daje siłę!”

Michał