Kim jest Grzegorz Żabiński?


 
 

Co to znaczy “być mężczyzną”?

 

Czy odpowiedź na to pytanie w dzisiejszych czasach wciąż jest taka sama, jak w tych już zamierzchłych? Z jakimi obowiązkami wiąże się bycie mężczyzną, także wobec samego siebie? Jak sobie z nimi radzić, jednocześnie budując zdrowe relacje z ludźmi, których spotykamy na co dzień? Jak być szczęśliwym?

Nazywam się Grzegorz Żabiński. Jestem psychoterapeutą, trenerem, pedagogiem, mężem i ojcem dwóch synów. Męskim Okiem stworzyłem, gdyż moje doświadczenie, zarówno zawodowe, jak i prywatne, pozwoliło mi na dostrzeżenie, z jak wieloma wyzwaniami przychodzi się mężczyznom mierzyć na różnych etapach ich życia. Wielu z nich nie są świadomi ich najbliżsi. Bo też mężczyźni nie zawsze chętnie opowiadają o swoim problemach. Ale może czasami powinni?

Na te i inne pytania pomogę Ci znaleźć odpowiedź na organizowanych przeze mnie warsztatach “Męskim Okiem” – wspólnie z innymi mężczyznami, którzy biorą w nich udział. Dowiesz się więcej na temat tego, jak nabrać większego zaufania do siebie i innych mężczyzn, jak budować relacje z kobietami, czy uwolnić się od ciężarów przyszłości. Może także dowiesz się więcej o samym sobie.

Mam nadzieję, że Męskim Okiem stanie się miejscem, w którym znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, i które da Ci siłę do zmagania się z codziennymi wyzwaniami, jakie stoją przed Tobą jako mężczyzna.

Jeśli też tak uważasz, zachęcam Cię do śledzenia mojego fanpage’a, zaglądania na tę stronę i, oczywiście, udziału w warsztatach.